FAQ

Jak dlouho to trvá?

Náš tým umělců kreslí každou karikaturu od začátku a snažíme se, abyste svůj ručně kreslený portrét dostali v průměru do 2 dnů.Kolik to stojí?

Ceny se liší v závislosti na počtu postav (lidé/zvířata), stylu ilustrace (portrét/celé tělo) a pozadí (standardní/vlastní/žádné) které si vyberete! Ceny za kresby můžete prozkoumat na naší stránce produktů.Jak se obrázek zasílá?

Váš obrázek bude digitální, takže vám bude po dokončení zaslán e-mailem. Po schválení díla budete mít možnost nechat si ho vytisknout na plakát, plátno, hrnek nebo tričko (za příplatek).Co když nebudu se svým portrétem spokojen?

Máme zásady spokojenosti. To znamená, že pokud si přejete změnit třeba úsměv, jsme schopni tak učinit. Mějte prosím na paměti že větší revize nejsou možné v případě že zákazník neposkytl detailnější podrobností, v takovém případě velkých revizí se musí nakreslit postavička znova.Co mohu mít jako pozadí?

Cokoli si budete přát! Stačí když nám sdělíte svou představu, a my ji zrealizujeme.Počítají se domácí zvířata jako osoba?

Ano! Každý chlupatý kamarád se počítá jako osoba, takže se ujistěte že jsou do počtu zahrnuty, jinak vám bude účtován poplatek.Mohu si s portrétem dělat, co chci?

Ano rozhodně! Váš obrázek patří vám a můžete si s ním dělat co chcete.Můžete pracovat s více než jednou fotografií?

Ano! Ve skutečnosti čím více fotografií, tím lépe! Jen se ujistěte, že jste do poznámek kreslení jasně uvedli, jak chcete svou ilustraci nakreslit, a zbytek nechte na nás.V jaké kvalitě by měla být fotografie, kterou vám pošlu?

Čím kvalitnější bude fotografie, tím snadněji se našim umělcům podaří získat přesnější ilustraci. Ale nebojte se, pokud fotografie bude nedostačující, tak se vám ozveme.Mám velkou skupinu osob kterou potřebuji udělat?

Pokud chcete 5 a více osob/zvířat na jedné ilustraci nebo zadat objednávku na více karikatur, žádný problém, stačí nám napsat e-mail a nebo nám zavolat.Budou mi účtovány poplatky za změny v objednávce po jejím zhotovení?

Zákazník je povinen uvést v poznámkách k objednávce všechny údaje, které by si přál. Veškeré údaje, které nejsou uvedeny v poznámkách k objednávce, převezme náš umělec a v případě, že zákazník bude požadovat dodatečné změny, můžou mu být účtovány další poplatky.Jaké rozměry bude mít moje ilustrace?

Rozměry vaší ilustrace budou ve výchozím nastavení 4800px x 3600px (40cm x 30cm). Pokud si přejete vlastní rozměry, uveďte to prosím do poznámky k objednávce.Zasíláte na Slovensko?

Ano, můžeme zaslat kamkoliv po světě!Jaké možnosti platby jsou k dispozici?

Přijímáme karty Visa, Mastercard, AMEX a Discover. Můžete také platit pomocí služeb Paypal, Apple Pay, Google Pay.Mohu poslat samostatné obrázky postav, které chci nakreslit?

Samozřejmě! Neváhejte nahrát obrázky osob ve skupině nebo jednotlivě. Pokud nahrané obrázky jasně ukazují obličej a tělesné rysy jednotlivých osob, naši talentovaní umělci budou mít vše, co potřebují.Mohu si před zadáním objednávky prohlédnout, jak bude moje objednávka vypadat?

Vzhledem k tomu že náš produkt je ručně kreslen od základu, nejsme schopni vygenerovat náhled jak by obrázek vypadal před objednáním. Dobrou zprávou je, že můžete požádat o revizi kresby.Jaký typ souboru bude mít moje ilustrace?

Vaše dokončená kresba bude dodána ve formátu JPG nebo PNG. Pokud byste chtěli základní vrstvený soubor, stačí nám poslat žádost a my vám jej zašleme e-mailem.Koho mám kontaktovat v případě dotazů pro tisk?

Pro všechny tiskové dotazy nám pošlete e-mail na adresu obchod@nakreslit.com.